اسب امارات مسئولان استقلال ورزشگاه

اسب: امارات مسئولان استقلال ورزشگاه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ناهید مسلمی از «بتول خانم» سریال «شهرزاد» می‌گوید

به گزارش رکنا، ناهید مسلمی قطعا همه می شناسند با بازی در نقش بتول خانوم در سریال محبوب شهرزاد. او از بازیگران خوب کشورمان هست. ناهید مسلمی یکی از قدیمی های..

ادامه مطلب

انتقاد خواننده پینک فلوید از کلاه‌سفیدهای سوریه

یک خواننده پرطرفدار انگلیسی هشدار داد، گروه موسوم به کلاه‌سفیدها دولت‌ها در غرب را تشویق می‌کند که به سوریه حمله کنند. انتقاد خواننده پین..

ادامه مطلب

معرفی برترین فیلم سال ۲۰۱۷

حلقه منتقدین فیلم لندن فیلم «سه بیلبورد خارج از میزوری ابینگ» را به عنوان عالی ترین فیلم سال ۲۰۱۷ معرفی کرد. معرفی برترین فیلم سال ۲۰۱۷ ..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (548)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

جهت بستنِ قراردادِ نقش جدی، سرم منت می‌گذارند / شعبان‌نژاد

منوچهرِ «دِریبل»: رامبد جوان، رضا عطاران و مهران مدیری را از ژانر کمدی بگیریم، منهدم می‌شویم  شعبان نژاد: جهت بستنِ قراردادِ نقش جدی، سر..

ادامه مطلب

دلم جهت دوبله و بازیگری تنگ شده است است ، بیکارم چون همسرم کسالت دارد

بازیگر و پیشکسوت دوبله گفت: این روزها هیچ فعالیتی ندارم چراکه همسرم دچار کسالت شده است است و من زیاد وقتم را جهت همسرم می گذارم هر چند که همسرم پرستا..

ادامه مطلب

می‌بینم قصه ات به «سر» رسید

تعدادی از بازیگران و صورت های معروف فعال حوزه موسیقی طی روزهای گذشته نسبت به شهادت مظلومانه محسن حججی رزمنده مدافع حرم به دست تروریست های داعش تصویر ..

ادامه مطلب

تصویر ، تصویر العمل تهمینه میلانی به ممنوعیت حضور بانوان در ساحل بوشهر

تهمینه میلانی تصویری از ساحل بوشهر را انتشار داده است و از ممنوعیت حضور بانوان در این مکان انتقاد کرد. تصویر العمل تهمینه میلانی به ممنوعیت حض..

ادامه مطلب

درخواست یک نماینده جهت استمرار اکران «ویلایی‌ها»

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خواستار تدوام پخش فیلم سینمایی (ویلایی‌ها) شد. درخواست یک نماینده جهت استمرار اکران «ویلایی ها» ..

ادامه مطلب