اسب امارات مسئولان استقلال ورزشگاه

اسب: امارات مسئولان استقلال ورزشگاه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ساعت کاری ادارات استان پایتخت کشور عزیزمان ایران عوض کردن کرد

استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در بخشنامه ای ساعت کاری دستگاههای اجرایی این استان را تا آخر تیرماه جاری از ساعت 6 تا 14 اعلام کرد.  ..

ادامه مطلب

درخواست عارف از اعضای فراکسیون امید جهت تصویب ⁧طرح ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان

رییس فراکسیون امید مجلس از اعضای این فراکسیون خواست طرح ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان را تصویب کنند.  درخواست عارف از اعضای فراکسیون امید جه..

ادامه مطلب

درخواست ما از شهردار تازه شتاب زیاد است / محسن هاشمی

محسن هاشمی در شصت و چهارمین جلسه شورای شهر گفت: از آقای افشانی انتظار داریم با شتاب هرچه زیاد کار را شروع کند.  محسن هاشمی: درخواست..

ادامه مطلب

اجساد تا ۲ ساعت و نیم دیگر به دامنه کوه می‌رسند ، بعضی پیکرها کامل نیستند

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: تکاوران ارتش موفق شدند قطعاتی از پیکرهای عزیزان سرنشین هواپیما را جمع‌آوری و بسته‌بندی کنند در حال حاضر هم راه افتاد..

ادامه مطلب

خروج حدود ۱۸ هزار مصدوم از زیر آوار/ تعدد زلزله ها دلواپس کننده است ، نجار

رئیس شرکت مدیریت بحران کشور گفت: زلزله‌هایی که در سطح کشور گزارش می شود، مقداری دلواپس کننده است و باید آمادگی در تمامی استان‌های کشور وجود داشته باشد تا شاه..

ادامه مطلب

ظهرها تصادف زیاد کردن می یابد ، پرتصادف ترین بازه زمانی در معابر

در آبان ماه سال ٩٦، در معابر درون شهری کشور، از ساعت ١٢ تا ١٦ نزدیک به ٢٨ درصد تصادفات، یعنی بیشترین تعداد اتفاق افتاده است.  پرتصادف ترین ..

ادامه مطلب

کاهش ۲۹ درصدی بارندگی در کشور

با گذشت شصت و هفت روز از سال آبی 97-96 ارتفاع کل ریزش های هوا بالغ بر 24 میلیمتر گزارش شده است هست. این مقدار بارندگی نسبت به میانگین دوره‌های مشابه دراز..

ادامه مطلب

شهر بادگیرها جهانی شد

یزد به عنوان نخستین شهر تاریخی کشور عزیزمان ایران در فهرست جهانی یونسکو قرار داده شد مدیر یونسکو بعد از رای مثبت اکثریت اعضا به ثبت جهانی یزد: من شو..

ادامه مطلب

واکنش عضو شورای پنجم به حواشی روز سه‌شنبه شورای شهر

عضو منتخب شورای شهر پنجم توهین به عضو شورای شهر را توهین به مردم دانست و آن را محکوم کرد. واکنش عضو شورای پنجم به حواشی روز سه شنبه شورای ش..

ادامه مطلب

ادامه فعالیت شوراها طبق قانون تا 12 شهریور

رئیس شورای عالی استان‌ها به آخر فعالیت شوراها در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: طبق قانون قبلی، وقت آخر شوراها در سراسر کشور همچنان ۱۲ شهریورماه است البته مجلس..

ادامه مطلب