اسب امارات مسئولان استقلال ورزشگاه

اسب: امارات مسئولان استقلال ورزشگاه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

خطری که ۴۰۰ میلیون کارت بانکی را ترساندن می‌کند

در حالی تاکنون بیش از ۴۰۰ میلیون کارت بانکی صادر شده است که به طور حتم امنیت استفاده از آنها در اولویت قرار دارد. به اعتقاد بعضی کارشناسان این کارت‌ها ..

ادامه مطلب

شهاب باران هر سال برساوشی‎

در این گزارش نگاهی داریم به شهاب باران هر سال برساوشی که در آسمان کشورهای متفاوت از جمله انگلیس، مقدونیه، اسپانیا و ترکیه مشاهده شده است است. ..

ادامه مطلب

می‌بینم قصه ات به «سر» رسید

تعدادی از بازیگران و صورت های معروف فعال حوزه موسیقی طی روزهای گذشته نسبت به شهادت مظلومانه محسن حججی رزمنده مدافع حرم به دست تروریست های داعش تصویر ..

ادامه مطلب

قتل به خاطر عضویت در گروه تلگرامی

مرد خشمگین زمانی که متوجه شد همسرش در گروه تلگرامی عضو شده است هست، او را کشت. متهم بعد از این جنایت با ضربه‌های چاقو خودزنی کرد که ناکام ماند و در ..

ادامه مطلب

یک سرباز هم خدمتی‌هایش را به گلوله بست ، تیراندازی در منطقه کهریزک

یک سرباز در منطقه کهریزک پایتخت کشور عزیزمان ایران به روی هم خدمتی‌های خود آتش گشوده و تعداد زیادی را زخمی کرد. تیراندازی در منطقه کهریزک/ یک سربا..

ادامه مطلب

ویکی‌لیکس بیش از 20 هزار ایمیل کمپین ماکرون را فاش کرد

وبسایت افشاگر ویکی لیکس اعلام کرد که 21 هزار و 75 ایمیل از کمپین انتخاباتی ریاست جمهوری فرانسه را فاش کرده است. ویکی لیکس بیش از 20 هزار ایمیل ..

ادامه مطلب