اسب امارات مسئولان استقلال ورزشگاه

اسب: امارات مسئولان استقلال ورزشگاه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

داستان یک قاچاق هولناک

«کلیه طرفدار بیشتری دارد ولی من در کار خرید و فروش دیگر اعضای بدن هم هستم. یک بار یک مشتری چشم درخواست کرد و توانستم مشتری را پیدا کنم که چشمش را بفر..

ادامه مطلب

فرد دستگیر شده است به ظن اقدام تروریستی در لندن شهروند انگلیس است

منابع انگلیسی روز جمعه فاش کردند فردی که روز گذشته ( پنجشنبه ) به ظن اقدام تروریستی در نزدیکی ساختمان نخست وزیری و پارلمان ( وستمینستر) در مرکز لندن..

ادامه مطلب

مصرف میوه ریسک مبتلا شدن به دیابت را کم کردن می دهد

به گزارش مهر، محققان دانشگاه آکسفورد عنوان می کنند مصرف یک کاسه میوه در روز ریسک مبتلا شدن به دیابت را تا ۱۲ درصد کم کردن می دهد. همچنین در افراد دیابتی، مص..

ادامه مطلب

احتیاجی به کارها نمایشی نداریم/ آینده صنعت نفت به تصمیم مردم در انتخابات بستگی دارد ، زنگنه

وزیر نفت می گوید احتیاجی به کارها نمایشی نداریم و مردم در انتخابات تصمیم می گیرند که آینده صنعت نفت در دولت دوازدهم چگونه باشد. زنگنه: احتیا..

ادامه مطلب

هلهله در جم, پارس جنوبی جم به لیگ برتر افزایش کرد ، قهرمانی در اهواز

تیم فوتبال پارس جنوبی جم با کسب پیروزی برابر استقلال اهواز موفق شد یک هفته مانده به آخر مسابقه های لیگ دسته اول فوتبال کشور، علاوه بر تثبیت قهرمانی خو..

ادامه مطلب

حجاج از اول مرداد به حج اعزام می‌شوند ، افزایش ٣٥ درصدی سهمیه زائران ایرانی در حج

رئیس شرکت حج و زیارت گفت: حجاج ایرانی در بازه زمانی یک‌‌ماهه از ابتدای مرداد‌ماه به سرزمین وحی مشرف می‌شوند.  افزایش ٣٥ درصدی سهمیه ..

ادامه مطلب

قیمت بلیت طبقه دوم استقلال و الاهلی هزار تومان شد

با مشورت مسئولان استقلال با اسپانسر این کلوب بلیت طبقه دوم دیدار این تیم برابر نماینده امارات به مبلغ هزار تومان ارائه خواهد شد. قیمت بلیت طبقه د..

ادامه مطلب