اسب امارات مسئولان استقلال ورزشگاه

اسب: امارات مسئولان استقلال ورزشگاه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هلهله در جم, پارس جنوبی جم به لیگ برتر افزایش کرد ، قهرمانی در اهواز

تیم فوتبال پارس جنوبی جم با کسب پیروزی برابر استقلال اهواز موفق شد یک هفته مانده به آخر مسابقه های لیگ دسته اول فوتبال کشور، علاوه بر تثبیت قهرمانی خود، به لیگ

هلهله در جم, پارس جنوبی جم به لیگ برتر افزایش کرد ، قهرمانی در اهواز

قهرمانی در اهواز؛ هلهله در جم/ پارس جنوبی جم به لیگ برتر افزایش کرد

عبارات مهم : بوشهر

تیم فوتبال پارس جنوبی جم با کسب پیروزی برابر استقلال اهواز موفق شد یک هفته مانده به آخر مسابقه های لیگ دسته اول فوتبال کشور، علاوه بر تثبیت قهرمانی خود، به لیگ برتر افزایش کند.

به گزارش مهر، بعد از ناکامی طولانی مدت تیم های فوتبال استان بوشهر جهت حضور در لیگ برتر، حالا تیم پارس جنوبی جم موفق به کسب امتیازات مورد نیاز جهت افزایش به لیگ برتر شده است است و یک هفته مانده به آخر مسابقات، قهرمانی خود را مراسم خوش حالی گرفت.

هلهله در جم, پارس جنوبی جم به لیگ برتر افزایش کرد ، قهرمانی در اهواز

در هفته بیست و نهم مسابقه های لیگ دسته اول کشور دو تیم اوج و پایین جدول در اهواز به مصاف هم رفتند. پارس جنوبی جم در این بازی موفق شد با پیروزی دو بر یک برابر تیم انتهای جدولی استقلال اهواز در حالی که هنوز یک هفته به آخر مسابقه های لیگ یک باقی مانده، رسما لیگ برتری شود.

پارس جنوبی جم حالا با این برد ۶۲ امتیازی شده است است و تیم های سپیدرود رشت با ۵۸ و گل گهر سیرجان با ۵۷ امتیاز در رده های دوم و سوم هستند و پارس جنوبی جم مراسم خوش حالی قهرمانی را یک هفته سریعتر برگزار کرده است.

تیم فوتبال پارس جنوبی جم با کسب پیروزی برابر استقلال اهواز موفق شد یک هفته مانده به آخر مسابقه های لیگ دسته اول فوتبال کشور، علاوه بر تثبیت قهرمانی خود، به لیگ

استان بوشهر سال آینده یک نماینده در لیگ برتر فوتبال خواهد داشت و مردم استان بوشهر در شب عید مبعث، مراسم خوش حالی دیگری را نیز جهت افزایش پارس جنوبی جم به لیگ برتر برگزار کرده اند.

امروز در تاریخ به عنوان روز شکوه جم ثبت خواهد شد

فرماندار جم قهرمانی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در لیگ آزادگان و افزایش این تیم به لیگ برتر را تبریک گفت و در پیامی اظهار داشت: امروز، در تاریخ به عنوان روز شکوه جم ثبت خواهد شد.

فتح الله نوروزی اضافه کرد: تیم فوتبال پارس جنوبی جم امروز توانست با تلاش کادرفنی ، سرمربی، مربیان و بازیکنان با غیرت خود، روزی باشکوه را جهت جم و استان بوشهر در تاریخ ثبت کند. این موفقیت بزرگ مرهون همراهی مردم و هواداران پرشور جم و استان بوشهر، مجموعه مدیریت تیم پارس جنوبی جم، اداره ورزش و جوانان، هیات فوتبال و همه دستگاه های دست اندرکار برگزاری مسابقه های است و باید همه حمایت ها و تلاش ها را دید و ستود.

هلهله در جم, پارس جنوبی جم به لیگ برتر افزایش کرد ، قهرمانی در اهواز

وی اضافه کرد: در فرای همه اینها باید نگاه خاص دولت تدبیر و امید به حوزه ورزش و نگاه مثبت مدیران ارشد نفت و گاز به خصوص مدیر عامل منطقه خاص اقتصادی انرژی پارس را باید تحسین کرد که فضا را جهت خوش حالی و نشاط مردم و جوانان جم و استان بوشهر و حتی جنوب کشور فراهم کردند.

فرماندار جم افزود: تیم پارس جنوبی جم امروز با قهرمانی در لیگ آزادگان و افزایش به لیگ برتر فوتبال کشور گام بزرگی برداشت و گام های بزرگ دیگری نیز پیش روست. از تمام ظرفیت شهرستان جهت موفقیت در مسابقه های لیگ برتر استفاده خواهیم کرد تا موفقیت و امید همچنان استمرار یابد.

تیم فوتبال پارس جنوبی جم با کسب پیروزی برابر استقلال اهواز موفق شد یک هفته مانده به آخر مسابقه های لیگ دسته اول فوتبال کشور، علاوه بر تثبیت قهرمانی خود، به لیگ

وی بیان کرد: این روز فراموش ناشدنی را به مردم عزیز شهرستان جم و استان بوشهر، هواداران پرشور از جم تا بوشهر و جنوب کشور، کادر مدیریتی، فنی، سرمربی، مربیان و بازیکنان غیرتمند و مجموعه مدیریتی و پشتیبانی این تیم بزرگ تبریک می گویم.

موفقیت پارس جنوبی جم حاصل همراهی همگانی بود

هلهله در جم, پارس جنوبی جم به لیگ برتر افزایش کرد ، قهرمانی در اهواز

نماینده مردم شریف دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: درخشش تیم فوتبال پارس جنوبی جم و افزایش مقتدرانه به لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران موجب خوش حالی و غرور مردم استان بوشهر شد.

سکینه الماسی افزود: نتیجه های درخشان این تیم مردمی حاصل نشد، مگر با همت و تعصب بازیکنان، تلاش سرمربی و کادر فنی و به خاص همراهی و حمایت های بی دریغ مردم گرانقدر استان بوشهر، به خاص جنوب استان و شهرستان جم.

وی با تبریک به بازیکنان، سرمربی توانمند و کادر فنی و مدیریتی تیم و مردم استان بوشهر، ادامه داد: امیدوارم که مراسم خوش حالی قهرمانی این تیم مردمی با توفیق و درخشش در لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران استمرار داشته و نماینده ای شایسته از استان پرافتخار بوشهر در سطح اول فوتبال کشور حضور داشته باشد.

عالی ترین هدیه به این مردم است

مدیر هیات مدیره کلوب فرهنگی ورزشی پارس جنوبی و مدیرعامل شرکت منطقه خاص اقتصادی انرژی پارس در پیامی ضمن تبریک این قهرمانی اظهار داشت: مایه مسرت است که تلاش شبانه روزی کادر فنی، بازیکنان و به خاص حمایت بی نظیر مردم شریف شهرستان جم و استان بوشهر منجر به افزایش تیم پارس جنوبی به لیگ برتر کشور شد.

مهدی یوسفی اضافه کرد: خوش حالی مردم عالی ترین هدیه جهت همه کسانی است که در مدت سه سال گذشته در لیگ های دسته دو و دسته یک تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا به دور از حاشیه ها تیم را هدایت کنند.

وی بیان کرد: مشخصا از حمایت معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، حوزه معاونت عملیات غیر صنعتی شرکت ملی نفت، امور ورزش شرکت ملی نفت و وزارت نفت، همکاران اینجانب در هیئت مدیره، مدیر عامل و کادر مدیریتی باشگاه، فرماندار جم و شورای تامین شهرستان جم که سهم مهمی در این موفقیت داشته اند، تقدیر می کنم.

رئیس هیات مدیره کلوب فرهنگی ورزشی پارس جنوبی ضمن تقدیر از زحمات سرمربی زحمتکش و کوشای تیم آقای تارتار و مربیان فصول گذشته افزود: امیدوارم کام مردم استان بوشهر و خصوصا مردم شریف شهرستان جم همواره شیرین باشد.

واژه های کلیدی: بوشهر | افزایش | سرمربی | فوتبال | مسابقه | موفقیت | استان بوشهر | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs