اسب امارات مسئولان استقلال ورزشگاه

اسب: امارات مسئولان استقلال ورزشگاه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در سر کارلوس کی‌روش چه می‌گذرد؟

کارلوس کی‌روش از اینکه همه در کشور عزیزمان ایران دنبال مراسم خوش حالی صعودند شاکی است و اعتقاد دارد باید کره جنوبی را هم ببریم و تیم اول افزایش کنیم!

در سر کارلوس کی‌روش چه می‌گذرد؟

در سر کارلوس کی روش چه می گذرد؟

عبارات مهم : ایران

کارلوس کی روش از اینکه همه در کشور عزیزمان ایران دنبال مراسم خوش حالی صعودند شاکی است و اعتقاد دارد باید کره جنوبی را هم ببریم و تیم اول افزایش کنیم!

با سابقه ای که فوتبال کشور عزیزمان ایران در مسیر مقدماتی جام جهانی داشته، شاید جهت خیلی ها افزایش به این تورنمت کافی باشد و دیگر برایشان اهمیت نداشته باشد تیم ملی در گروهش اول شود یا دوم.

در سر کارلوس کی‌روش چه می‌گذرد؟

اما یکی در تیم ملی است که جهت او این مسئله واقعا تفاوت می کند؛ کارلوس کی روش. سرمربی تیم ملی به هیچ وجه دوست ندارد تیم ملی کشور عزیزمان ایران به عنوان تیم دوم از گروهش به جام جهانی برسد، مخصوصا اگر جنگ با حریف مستقیم حیثیتی باشد؛ به عنوان نمونه هنگامی که پای کره جنوبی در میان باشد!

این روزها همه تصور می کنند اگر تیم ملی کشور عزیزمان ایران ازبکستان را فردا شکست دهد و به جام جهانی برسد، کی روش دو بازی آخر را شل می گیرد و از تمام داشته هایش استفاده نمی کند. هر لحظه در فوتبال کشور عزیزمان ایران همینطور بوده است و هنگامی که تیم به یک موفقیت رسیده، بازی های بعدی حالت فرمالیته گرفته هست. کی روش ولی به شاگردانش گفته تا آخر راه مقدماتی جام جهانی باید با تمام وجود مبارزه کنند و به عنوان تیم اول از گروه خود اوج بروند.

کارلوس کی‌روش از اینکه همه در کشور عزیزمان ایران دنبال مراسم خوش حالی صعودند شاکی است و اعتقاد دارد باید کره جنوبی را هم ببریم و تیم اول افزایش کنیم!

کارلوس اخیرا در شرکت لیگ هم جلسه ای با مسئولان برگزار کرد و برنامه لیگ و همینطور تیم ملی را در اختیارشان قرار داده بود. البته این برنامه پیشنهادی بود و حالا شرکت لیگ باید برنامه ریزی نهایی را انجام دهد. این جلسه یک توصیه بسیار مهم داشت. کی روش می گفت: «من فقط می خواهم تیم ملی به جام جهانی افزایش کند.» او یک جمله بسیار مهم دیگر هم گفت: «من به صورت جزئی برنامه ریزی کرده ام. برنامه ای که اگر اجرا شود حتی می توانیم کره جنوبی را در کشور خودش شکست دهیم.»

این حرف کی روش نشان می داد او تا چه حد بازی های آخر را جدی گرفته هست. جهت کارلوس جنگ با کره، یک جنگ حیثیتی است و دوست دارد دوباره در آن برنده باشد. او می خواهد جهت پنجمین بار متوالی ایران، کره جنوبی را شکست دهد تا یک رکورد تاریخی در فوتبال کشورمان به جای بگذارد. کی روش اعتقاد است تیم ملی کشور عزیزمان ایران باید در روز آخر بازی مقدماتی برابر سوریه هم با تمام قدرت و با تمام توان به زمین برود و این تیم را در آزادی شکست دهد. کارلوس تاکید کرده به هیچ وجه دوست ندارد کشور عزیزمان ایران به عنوان تیم دوم از گروهش اوج برود و باید مثل دوره قبل، صدرنشین به جام جهانی برسد.

اخبار ورزشی – خبرانلاین

در سر کارلوس کی‌روش چه می‌گذرد؟

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | برنامه | فوتبال | جام جهانی | کره جنوبی | برنامه ریزی | کارلوس کی روش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs