اسب امارات مسئولان استقلال ورزشگاه

اسب: امارات مسئولان استقلال ورزشگاه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جریمه زمانی از پاداش AFC کم شد/ طلب پورحیدری ۲۰ میلیون بود ، توفیقی

معاون ورزشی کلوب استقلال گفت: جریمه‌ای که AFC بابت مصاحبه‌های زمانی در نظر گرفته بود با پاداشی که جهت پیروزی‌های تیم تعیین شده است بود تهاتر می‌شود. 

جریمه زمانی از پاداش AFC کم شد/ طلب پورحیدری ۲۰ میلیون بود ، توفیقی

توفیقی: جریمه زمانی از پاداش AFC کم شد/طلب پورحیدری ۲۰ میلیون بود

عبارات مهم : میلیون

معاون ورزشی کلوب استقلال گفت: جریمه ای که AFC بابت مصاحبه های زمانی در نظر گرفته بود با پاداشی که جهت پیروزی های تیم تعیین شده است بود تهاتر می شود.

به گزارش مهر، سید پندار توفیقی معاون ورزشی کلوب استقلال در خصوص آخرین اوضاع پرداختی به بازیکنان به رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: تا هشتاد درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کردیم و بیست درصد باقی مانده هم می ماند جهت آن که بازیکنان مفاصا حساب مالیاتی اش را بگیرد و بعد از تسویه حساب مالیاتی کلوب هم با آنها تسویه حساب می کند.

وی افزود: ما امسال هیچ بدهی نداریم و حتی به بازیکنان و مربیان خارجی مان نیز تمام وکمال مبالغ قراردادشان را پرداخت کردیم. حقوق خارجی ها را ماه به ماه می دهیم تا سنگین نشود و پرداخت آن سخت شود. حتی خود شفر هم پولش را گرفته و کلوب از قرارداد او هم عقب نیست.

جریمه زمانی از پاداش AFC کم شد/ طلب پورحیدری ۲۰ میلیون بود ، توفیقی

معاون ورزشی کلوب استقلال در خصوص روابط شفر و افتخاری و اینکه سرمربی استقلال در نشست های خبری از پیامی جهت مدیرعامل سخن می گوید، گفت: خوشبختانه روابط مدیرعامل و سرمربی بسیار حسنه است و آنها ارتباط خوبی دارند. صحبت آقای افتخاری مبنی بر این که شفر گفته بود اگر تو نباشی من هم نیستم بر همین اساس بوده هست. اگر شفر هم در مصاحبه هایش عنوان می دارد بازیکنان ما باتعصب بازی می کنند در واقع می خواهد از روابط خوبش با افتخاری استفاده کرده و از بازیکنانش نزد مدیرعامل حمایت کند. این هم یک تاکتیک معنوی روانی است که شفر جهت نزدیکی زیاد به بازیکنان انجام می دهد.

توفیقی در خصوص جریمه ای که AFC جهت زمانی در نظر گرفته است گفت: کلوب به ازای هر یک مرحله ای که در لیگ قهرمانان اوج می آید مشمول بر یکسری پاداش می شود. حتما این جریمه از پاداش هایی که قرار است به ما تعلق بگیرد کم می شود و این مبالغ با هم تهاتر می شوند.

معاون ورزشی کلوب استقلال گفت: جریمه‌ای که AFC بابت مصاحبه‌های زمانی در نظر گرفته بود با پاداشی که جهت پیروزی‌های تیم تعیین شده است بود تهاتر می‌شود. 

وی ادامه داد: حالا این که این جریمه در نهایت از خود زمانی گرفته شود یا به حساب کلوب گذاشته شود تصمیمی است که باید در هیات مدیره اتخاذ شود. بعد از دیدار برگشت با ذوب آهن ما همه حساب و کتابهای کلوب را مشخص می کنیم و میزان بدهی ها و مطالبات مشخص می شود و آن وقت هیات مدیره تعیین می کند که مبلغ این جریمه چطور با زمانی حساب شود.

معاون ورزشی آبی پوشان در خصوص صحبتهای همسر منصور پورحیدری و اشاره به پیامکی که از سوی کلوب به او زده شده است بیان داشت: این نظر شرکت بازرسی بود که زنده یاد پورحیدری نمی توانست همزمان هم عضو هیات مدیره باشد و هم سرپرست و دو شغله محسوب می شد. مدیران کلوب خیلی تلاش کردند تا این معضل را حل کنند تا مبلغ قرارداد منصورخان بعنوان سرپرست را به حساب مطالبات ایشان بگذارند. حتی با وزیر هم نامه نگاری کردند که هنوز به نتیجه نرسیده است.

توفیقی ادامه داد: هیات مدیره مسئولیت مطالبات منصورخان را به من و آقای قراب واگذار کرد و بعد از بررسی اسناد مالی و فاکتورها مشخص شد مطالبات ایشان بیست و اندی میلیون بود. سپس هیات مدیره تصمیم گرفت به خاطر خود منصور خان از اختیاراتش استفاده کند و این مطالبات را به ۱۰۰ میلیون زیاد کردن دهد. منصورخان جایگاه بسیار خاص ای نزد کلوب استقلال دارد و همه ارکان کلوب در صدد هستند تا انشاءالله پرسشها خانواده ایشان را هم حل کرده و با آنها تسویه حساب بعمل آورند. ولی فعلا در این زمینه یک اختلاف حساب مالی وجود دارد که باید حل شود.

جریمه زمانی از پاداش AFC کم شد/ طلب پورحیدری ۲۰ میلیون بود ، توفیقی

واژه های کلیدی: میلیون | استقلال | بازیکنان | قرارداد بازیکنان | همسر منصور پورحیدری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs