اسب امارات مسئولان استقلال ورزشگاه

اسب: امارات مسئولان استقلال ورزشگاه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات افشاگری وحید امیری از پشت پرده یک تخلف بزرگ

وینگر ملی‌پوش پرسپولیس از بازگشت مهدی طارمی به این تیم ابراز خوشحالی می‌کند و در خصوص پرسشها مربوط به پیشنهادات خارجی و شرایط خودش نیز به صحبت پرداخت.

افشاگری وحید امیری از پشت پرده یک تخلف بزرگ

افشاگری وحید امیری از پشت پرده یک تخلف بزرگ

عبارات مهم : موفقیت

وینگر ملی پوش پرسپولیس از بازگشت مهدی طارمی به این تیم ابراز خوشحالی می کند و در خصوص پرسشها مربوط به پیشنهادات خارجی و شرایط خودش نیز به صحبت پرداخت.

به گزارش “ورزش سه”، وحید امیری، وینگر شماره 19 و ملی پوش پرسپولیس این روزها در اردوی اوکراین مشغول مداوای مصدومیت خود است تا بتواند شروعی موفق در ترکیب این تیم در فصل هفدهم داشته باشد. او در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص پرسشها مربوط به رد پیشنهادات خارجی اش، بازگشت مهدی طارمی، پست مورد علاقه و بی اعتنایی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به مطالباتش صحبت کرد که در ادامه می خوانید.

افشاگری وحید امیری از پشت پرده یک تخلف بزرگ

آخرین اوضاع مصدومیت

از روز اولی که به اوکراین آمدم کمرم درد گرفت و نتوانستم تمرین کنم، بعد از اینکه MRI گرفتم مشخص شد به دیسک کمرم فشار آمده و گفتند تمرین نکنم و اکنون شرایط بهتر شده است و امیدوارم طی روزهای آینده به تیم اضافه شوم.

شرایط اردوی اوکراین

وینگر ملی‌پوش پرسپولیس از بازگشت مهدی طارمی به این تیم ابراز خوشحالی می‌کند و در خصوص پرسشها مربوط به پیشنهادات خارجی و شرایط خودش نیز به صحبت پرداخت.

شرایط اردو خدا را شکر خوب هست. هم کمپ و امکانات خوب است و خودمان را مهیا می کنیم جهت فصل سخت و حساسی که در پیش داریم و به نظرم شرایط جهت قدرتمنمایی در فصل آینده کاملا مهیا باشد و مشکلی از این بابت نخواهیم داشت.

بازگشت طارمی و حضور در پست وینگر

اینکه من در فصل آینده در پست وینگر به میدان می روم چیزی است که رسانه ها نوشتند ولی من طی صحبت هایی که با آقای برانکو داشتم در این خصوص به جمع بندی رسیدم. من زیاد نه بابت اینکه حضور مهدی طارمی و منشا باعث می شود به پست میانی و وینگر نزدیک شوم که بابت این از بازگشت طارمی خوشحالم که او عالی ترین فوروارد کشورمان است و اگر در تیم باشد می تواند یاری کند و وزنه بزرگی جهت تیم ما خواهد بود.

دلیل رد پیشنهادات خارجی

افشاگری وحید امیری از پشت پرده یک تخلف بزرگ

من با پرسپولیس یک فصل دیگر قرارداد داشتم و واقعیت این است که دوست داشتم آرامش داشته باشم و به همین علت قرارداد دوساله بستم. دوست دارم تمام تلاشم را کنم و قدرتم را به کار گیرم که بتوانیم به مراحل بالاتر در آسیا نیز برسیم و موفقیت های بزرگتری کسب کنیم.

ترسی از خریدهای میلیاردی حریفان نداریم

درست است که تیم های رقیب ما در آسیا هزینه بالایی کردند ولی ما از قدرت بالایی برخوردار هستیم. اگر دقت کرده باشید 4 حریف قبلی ما نیز در این مسابقه ها از نظر هزینه تیمی خیلی خیلی جلوتر از ما بودند و قابل مقایسه نبودند. الریان، الوحده، الهلال و الوحده تیم هایی بودند که بازیکنان میلیاردی و هر کدام اندازه بودجه یک سال پرسپولیس هزینه کرده بودند و ما توانستیم برابر آنها موفق باشیم. جهت ما مهم تیم خودمان است و ما با تلاش و کیفیتی که داریم موفق می شویم حریفان را شکست دهیم.

وینگر ملی‌پوش پرسپولیس از بازگشت مهدی طارمی به این تیم ابراز خوشحالی می‌کند و در خصوص پرسشها مربوط به پیشنهادات خارجی و شرایط خودش نیز به صحبت پرداخت.

خریدهای تازه و انتظار افزایش از یک چهارم آسیا

بالاخره هم آقای سیامک نعمتی، هم گادوین منشا و هم شایان مصلح و دیگر خریدهای جوان و موفق و باکیفیتی که گرفته ایم از شایستگی بالایی برخوردار هستند. امیدوارم بتوانیم سال باشکوهی را رقم بزنیم و در کنار هواداران مان به روزهای خوب خودمان ادامه دهیم. در کنار هواداران هر چیزی امکان پذیر است و تنها بدشانسی ما این است که دیدار برابر الاهلی آنها را در کنار خودمان نداریم ولی می دانیم هر ثانیه نبض آنها با ما در زمین می زند و با این انرژی بزرگ قادر خواهیم بود به اتفاقات بزرگی دست پیدا کنیم و به موفقیت برسیم.

افشاگری وحید امیری از پشت پرده یک تخلف بزرگ

بدون اطلاع من قراردادم را سه ساله کردند با مبلغ ناچیز!

اول اینکه بگویم ما سه سال در نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران زحمت کشیدیم و با کمترین دستمزد و حداقل امکانات به موفقیت رسیدیم. هنگامی که به تیم ملی رسیدیم کسی باور نمی کرد که مبلغ قراردادم این میزان باشد. نفت ولی کمکی در حق ما نکرد و یادم است قراردادم 149 میلیون تومان بود و بدون اینکه به ما بگویند آن را سه ساله بستند! ااین نخستین مشکلی بود که در نفت برایم به وجود آوردند، سالی که 28 سالم بود کاری کردند که نتوانم پولی بگیرم. ای کاش ثمره تلاشی که کردیم، منظور تلاش بازیکنان و کادرفنی است نه کس دیگر و کسانی که وعده هایی دادند و ما را سرگردان کردند.

جان مان را جهت نفت گذاشتیم اما…

اینقدر که ما ناراحت هستیم. من، بیرانوند، سیدجلال حسینی و کمال کامیابی نیا که هنوز قرارداد 4 – 5 سال پیش خود را نگرفتند ناراحت هستیم. آیا ما که با یک پرش یا ضربه امکان دارد فوتبال مان تمام شود، آیا کسی اینها را نمی بیند، آیا فدراسیون فوتبال و وزارت نفت و شرکت بهنام پیشرو، راست و حسینی به ما نمی گویند تا دیگر مزاحم آنها نشویم.

آقایان راست و حسینی حرف نمی زنند و وظیفه مان را روشن نمی کنند. اصلا نمی دانیم در این مملکت بین این سه ارگان چه اتفاقی می افتد. وزارت نفت یا فدراسیون بیاید بگوید ما زورمان نمی رسد و ما ناراحت نمی شویم ولی ما هنوز نمی دانیم وظیفه ما چیست. آیا آقای عزتی که جوانی و همه چیز خود را در نفت گذاشته و سوخت، آقای حمدی نژاد و دیگران باید اینگونه پاسخ زحمت خود را بگیرند.

حق گرفتنی است ولی اینگونه است؟ ما هر چی که داریم از نفت داریم ولی نفت هم با توجه به اینکه ما جان مان را جهت آن گذاشتیم جهت ما می گذارد؟ من شرمنده ام که ما این صداقت که در واکنش‌ها و تلاش و وجودمان گذاشتیم هیچ وقت آن را ندیدیم با ما شود. الان بعد از دو سال هیچ اعتنایی به درخواست ما نمی شود. ما مگر چیز زیادی از آنها می خواهیم؟ هیچ کدام نگفتند حداقل بیایید بنشینیم و حرف بزنیم.

با هر ضربه امکان دارد فوتبال مان تمام شود

من خاضعانه از آقای تاج، آقای بهاروند و کلیه اعضای فدراسیون به عنوان بالاترین مرجع تقاضا می کنم که حق مان را از نفت بگیرند و ساکت نباشند. ما باید به کجا داد و بیداد داشته باشیم که حق مان را بدهند. فوتبالیست با هر ضربه و اتفاقی امکان دارد فوتبالش تمام شود و نابود شود و آیا باید حق مان نادیده گرفته شود و اینگونه برخورد کنند؟

تا قیامت هم باشد دنبال طلب خودمان خواهیم بود چون صادق نیستند

آقایان گفتند یک چک 15 میلیاردی شرکت بهنام پیشرو کلوب گذاشته تا هر وقت که این شرکت طلب ها را پرداخت نکرد آن را اجرا بگذارند، ولی غافل از اینکه این کذب و دروغ بود. بهنام پیشرو هیچ وقت طلب ها را نداد و این چک هم اجرایی نشد.

کاش همان روز اول صادقانه همه چیز را به ما می گفتند و به خدا قسم هیچ کدام از ما و خصوصا من اصلا پی این ماجرا و طلب را نمی گرفتم. ولی با این تفاسیر و بعد از اینکه بعد از دوسال هیچ کس صحبتی با ما نداشته تا آخرین لحظه من، سیدجلال، کمال کامیابی نیا، بیرانوند و اعضای سابق نفت دنبال حق خودمان خواهیم بود و پا بعد نمی کشیم.

قصد شکایت به مراجع قضایی را ندارم اما…

چه به خاطر تیم ملی و چه به خاطر پرسپولیس صحبت نمی کردیم. چون هنگامی که تعهد داریم باید تعهدمان را اجرایی کنیم ولی الان دوست داریم آنها نیز به ما کمک کنند. من نمی خواهم به جایی شکایت کنم و از فدراسیون به عنوان بالاترین مرجع می خواهم وظیفه ما را هر چه سریعتر مشخص کند.

اهل قول دادن نیستم ولی موفق و سربلند می شویم

من زیاد اهل قول دادن نیستم ولی هر لحظه تلاش کردیم از حیثیت پرسپولیس دفاع کنیم. الان هم تلاش می کنیم تا پا بعد نکشیم و به موفقیت های بزرگی داشته باشیم. ما این فصل بازی های فشرده ای پیش رو داریم و باید در لیگ برتر، آسیا، جام حذفی و سوپرجام حاضر شویم و امیدوارم شرمنده هواداران نشویم و به موفقیت دست پیدا کنیم.

واژه های کلیدی: موفقیت | پرسپولیس | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs