اسب امارات مسئولان استقلال ورزشگاه

اسب: امارات مسئولان استقلال ورزشگاه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تروریست‌ها افرادی از بعضی از مناطق کشور عزیزمان ایران بودند ، در اتفاق

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که یکی از تروریست‌ها زنده دستگیر شده است و در اختیار نیروهای اطلاعاتی است.

تروریست‌ها افرادی از بعضی از مناطق کشور عزیزمان ایران بودند ، در اتفاق

در اتفاق تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران یک زن، زنده دستگیر شد/ تروریست ها افرادی از بعضی از مناطق کشور عزیزمان ایران بودند

عبارات مهم : ایران

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که یکی از تروریست ها زنده دستگیر شده است و در اختیار نیروهای اطلاعاتی است.

علاالدین بروجردی در گفت وگو خاص خبری سیما با اشاره به دو اتفاق تروریستی در پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: یکی از این حوادث تروریستی مربوط به حرم مطهر بود. با توجه به اینکه مراسم ارتحال امام (ره) به تازگی سپری شده است است و جمعیت در حرم حضور دارند تروریست ها طراحی هایی کرده بودند که با هدایت خدا و هوشمندی، نیروها به این تروریست ها مشکوک شده است و ایست می دهند.

تروریست‌ها افرادی از بعضی از مناطق کشور عزیزمان ایران بودند ، در اتفاق

وی ادامه داد: آنها شروع به تیراندازی می کنند که در نهایت هر دو مهاجم به درک واصل می شوند. یک زن زنده دستگیر می شود و در اختیار نیروهای اطلاعاتی است که بازجویی های مورد نیاز صورت گیرد تا عوامل و اطلاعات کافی نسبت به ماهیت آنها به دست آید.

همچنین کانال تلگرامی روزنامه کشور عزیزمان ایران نوشت:

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که یکی از تروریست‌ها زنده دستگیر شده است و در اختیار نیروهای اطلاعاتی است.

سیف اللهی معاون شورای عالی امنیت ملی در شبکه خبر گفت: تروریست ها افرادی از بعضی از مناطق کشور عزیزمان ایران بودند و از مناطق متفاوت کشور عزیزمان ایران به داعش پیوسته بودند.

به گفته وی در مدت چند ساله ای که فتنه داعش شکل گرفته، سربازان گمنام و سیستم های اطلاعاتی ما توانستند ۵۸ تیم تروریستی را در کشور، قبل از هر گونه اقدامی دستگیر کنند.

اخبار سیاسی – خبرانلاین

واژه های کلیدی: ایران | تروریستی | تروریست ها | حوادث تروریستی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs