اسب امارات مسئولان استقلال ورزشگاه

اسب: امارات مسئولان استقلال ورزشگاه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری همسران گروگان‌گیر در مشهد

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری زوج آدم‌ربا و رهایی گروگان‌ 17 ساله از چنگ آنان خبر داد.

دستگیری همسران گروگان‌گیر در مشهد

دستگیری همسران گروگان گیر در مشهد

عبارات مهم : پرونده

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری زوج آدم ربا و رهایی گروگان 17 ساله از چنگ آنان خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، قادر کریمی در خصوص این اتفاق اظهار کرد: ساعت 17:40 روز گذشته فردی در تماس با فوریت های پلیسی 110 از وقوع آدم ربایی در محدوده خیابان تعبدی مشهد خبر داد.

دستگیری همسران گروگان‌گیر در مشهد

وی افزود: در پی این تماس تلفنی با توجه به حساسیت های عنوان دستورات مورد نیاز جهت پیگیری سریع پرونده به فرماندهی انتظامی مشهد صادر و ماموران کلانتری شهید هاشمی نژاد در عملیات ضربتی وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: شاکی پرونده در بیانات اولیه خود بیان کرد برادرش غروب روز گذشته از منزل خارج شده، تاکنون بازنگشته و امروز بعدازظهر فردی از طریق شماره تلفن او تماس گرفته و اظهار داشته برادرم را به گروگان گرفته و مبلغ یک صد میلیون تومان سفته در قبال آزادی اش درخواست کرده است.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری زوج آدم‌ربا و رهایی گروگان‌ 17 ساله از چنگ آنان خبر داد.

کریمی خاطر نشان کرد: پیگیری این پرونده لحظه به لحظه از طریق فرمانده انتظامی مشهد و با هماهنگی مقام قضائی هدایت می شد و تیم های تجسس کلانتری شهید هاشمی نژاد در این پرونده پیچیده با دقت نظر و هوشیاری تحسین برانگیز به سرنخ هایی دست یافتند که منجر به شناسایی فرد تماس گیرنده با برادر گروگان بود.

وی عنوان کرد: ماموران کلانتری شهید هاشمی نژاد به محض تکمیل اطلاعات تحقیقی پرونده وارد عمل شده است و منزل مسکونی پلاک 40 در محدوده بولوار طبرسی شمالی که محل اختفای آدم ربایان و نگهداری گروگان 17 ساله بود را تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی تصریح کر د: پلیس ساعت 23:29 روز گذشته با هماهنگی مقام قضائی در اقدامی غافلگیرانه وارد منزل مسکونی مورد نظر شدند. در این عملیات مرد 29 ساله و همسر 25 ساله اش به اتهام آدم ربایی دستگیر و گروگان 17 ساله از چنگ آنان رها شد.

دستگیری همسران گروگان‌گیر در مشهد

کرمی خاطر نشان کرد: ماموران کلانتری شهید هاشمی نژاد در بازرسی از محل 170 میلیون تومان سفته کشف کردند و تحقیقات راجع به علت و انگیزه این همسران آدم ربا و کشف دیگر زوایای مبهم این پرونده با دستورات مقام قضائی ادامه دارد.

واژه های کلیدی: پرونده | انتظامی | دستگیری | خراسان رضوی | فرمانده انتظامی | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs