اسب امارات مسئولان استقلال ورزشگاه

اسب: امارات مسئولان استقلال ورزشگاه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی حجاج از اول مرداد به حج اعزام می‌شوند ، افزایش ٣٥ درصدی سهمیه زائران ایرانی در حج

رئیس شرکت حج و زیارت گفت: حجاج ایرانی در بازه زمانی یک‌‌ماهه از ابتدای مرداد‌ماه به سرزمین وحی مشرف می‌شوند. 

حجاج از اول مرداد به حج اعزام می‌شوند ، افزایش ٣٥ درصدی سهمیه زائران ایرانی در حج

افزایش ٣٥ درصدی سهمیه زائران ایرانی در حج/ حجاج از اول مرداد به حج اعزام می شوند

عبارات مهم : زائران

رئیس شرکت حج و زیارت گفت: حجاج ایرانی در بازه زمانی یک ماهه از ابتدای مرداد ماه به سرزمین وحی مشرف می شوند.

به گزارش فارس، حمید محمدی گفت: افرادی که تاریخ ودیعه گذاری آنها تا ٣١ شهریور ماه سال ٨٥ می باشد، می توانند با مراجعه به شعب بانک ملی در سراسر کشور نسبت به عضویت اولیه تشرف به حج اقدام کنند.

حجاج از اول مرداد به حج اعزام می‌شوند ، افزایش ٣٥ درصدی سهمیه زائران ایرانی در حج

رئیس شرکت حج و زیارت در خصوص فرآیند عضویت اولیه از واجدین تشرف به حج در امسال افزود: متقاضیان به همراه اصل سند ودیعه خود به بانک مراجعه کرده و مبلغ 10 میلیون تومان علی الحساب به حساب مربوطه واریز می کنند. بدیهی است که مبلغ یک میلیون تومان ودیعه اولیه و سود آن طی چند سال گذشته محاسبه و مابقی تا سقف 10 میلیون تومان را نقدا پرداخت می کنند.

وی با بیان اینکه اولویت تشرف با کسانی است که سریعتر جهت عضویت اولیه در بانک اقدام نمایند، اعلام کرد: صرفا این افراد در مرحله بعد میتوانند با گزینش کاروان مورد نظر، عضویت خود را نهایی کنند.

رئیس شرکت حج و زیارت گفت: حجاج ایرانی در بازه زمانی یک‌‌ماهه از ابتدای مرداد‌ماه به سرزمین وحی مشرف می‌شوند. 

وی در خصوص وقت اعلام کاروان های حج امسال اظهار داشت: هماهنگی های خوبی با طرف سعودی صورت گرفته و تیم های کارشناسی اسکان، حمل و نقل، تغذیه و ویزا بموقع به عربستان اعزام شده است اند و مشغول تمهید امور هستند. فرآیند اجاره هتل های زائران در مدینه منوره تکمیل شده است و در مکه مکرمه نیز بیش از نیمی از هتل های حجاج اجاره شده است که با نهایی شدن این فرآیندها، بزودی کاروان های حج و مبلغ نهایی هر کاروان هزینه ها متناسب با درجه کاروان اعلام خواهد شد.

رئیس شرکت حج و زیارت کشورمان در خصوص میزان زیاد کردن سهمیه حجاج ایرانی در حج امسال اذعان داشت: در آخرین اعزام حجاج ایرانی به حج در 2 سال گذشته، 64هزار ایرانی به حج اعزام شدند که در حج امسال با تلاش هیئت حج جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با زیاد کردن 35 درصدی سهمیه، 86 هزار و 500 زائر ایرانی به حج اعزام خواهند شد.

وی در خصوص وقت اعزام حجاج ایرانی به حج عنوان کرد: حجاج ایرانی طی یک بازه زمانی یک ماهه از ابتدای مرداد ماه به سرزمین وحی مشرف می شوند.

حجاج از اول مرداد به حج اعزام می‌شوند ، افزایش ٣٥ درصدی سهمیه زائران ایرانی در حج

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص از سرگیری سفرهای عمره اظهار داشت : شرط جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران جهت از سرگیری عمره مجازات 2 مامور خاطی فرودگاه جده بود که این عنوان محقق و در مذاکرات حج رسما به ما اعلام شده است و این 2 پلیس در حال حاضر در حال گذراندن دوران محکومیت خود هستند لذا چنانچه در موسم حج همه چیز بر اساس توافقات انجام شده است پیش رود، مقدمات عزیمت عمره گزاران بعد از موسم حج فراهم خواهد شد.

واژه های کلیدی: زائران | ایرانی | اعزام حجاج | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs